| Daniel1619 a întrebat:

Buna TPU am vazut pe Youtube un videoclip ca se poate descarca de pe pc pe telefon automat de pe google play? Cum ca incerc si imi spune ca va fi descarcat in scurt timp dar nu apare nimic daca nu stiti imi spuneti alt fel de metoda cum sa descarca dar in afara de aia cu Google Chrome! Funda

Răspuns Câştigător
| AndreiAndrei99 a răspuns:

Pai,dupa ce iti spune ca til va instala in scurt timp trebuie sa intri pe net pe google play pe tel. si in cateva sec va aparea downloadarea.Ai internet? Daca nu, nu poti lua si poti incerca si de pe site-uri cu jocuri gratis punandu-le pe tel. cu cablu USB.Un stie sigur de pe care iau si eu jocuri gratis care normal pe google play sunt cu bani este www.android-core.com/ro.Sper ca team lamurit. FUNDA?