| andreeadeea1515 a întrebat:

Aş avea şi eu nevoie de un program care fac pozele sa fie verticale. Daca vreau sa salez o poza pe wallpaper ( pe telefon ) merge doar orizontal. Si eu as vrea vertical.
Ma puteti ajuta? Dau funda.
Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face asta pe un pc sau laptop. Deschizi poza, dai pe rotate pana devine verticala.dai click pe poza si o salvezi. Apoi poza o copii in telefon si o setezi ca wallpaper.

| horia2012 a răspuns:

Daca in setarile telefonului atunci cand pui o poza ca wallpaper nu ai posibilitatea de a roti fotografia, nu poti si nu ai ce face.(in special din cauza rezolutiei telefonului).