| TƎD a întrebat:

Cum pot roti imaginea telefonului adica de pe vertical pe orizontal si invers exista un program sau ceva? am un telefon lg gm360(funda garantata)

Răspuns Câştigător
| bogza2 a răspuns:

Sunt niste coduri da sa nu faci prostia ca la mine am bagat un cod pentru Samsung care mia intors inaginea cu sus-ul in jos si nu mai gaseam codu sa al pun la loc...[l-am dus la reparat]

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca are acelerometru o sa se roteasca, daca nu, nu.

| LiLWayne17 a răspuns:

Pai selecteaza poza Dai "Option" daca este daca telfeonu este in liba engleza dai pe "Edit Photo" daca romna "Editeaza poza" si daca o sa gaseti sectiunea asta mai departe te descurci tu:*