| euuilem a întrebat:

as dori sa aflu daca pe Nokia x2-00 pot vorbi pe yahoo messenger prin ( voice call ), daca da internetul cu 300 de mb cat pot vorbi? Va multumesc anticipat de raspunsuri. O seara buna.

1 răspuns:
| Syphonaire a răspuns:

Nu, nu merge deoarece trebuie un sistem de operare (Android, iOS, NU Symbian si altele) pentru a efectua un voice call. Si mai este o chestie, merge doar de la telefon la alt telefon... adica nu stiu... e ceva ciudat. Bafta.