| deutzza94 a întrebat:

Buna TPU ...As vrea sa stiu si eu cat costa telefonul Samsung galaxy s3 acum? Este un telefon bun? Stie cineva love struckbig grin? Multumesc anticipat :*:*:*:*

3 răspunsuri:
| Alle57 a răspuns:

Este un telefon bun. Pretul variaza. Depinde daca il cumperi de pe net sau din magazine. Cauta pe euro gsm daca esti pe Orange. etc.

| MHems a răspuns:

E bun, şi caută pe eMAG, altex, domo, quickmobile etc. acolo le găseşti necodate/intră orice cartelă în ele/, nu pun link-uri pentru că nu am voie.