| r1z2an a întrebat:

as vrea sa vand un Samsung galaxy star II, il am de 1 an si jumatate, am cautat pe net un pret si nou nout se vinde cu 3 milioane jumate, aproape 4 pe unele site-uri. As vrea sa-l dau cu maxim 2 milioane jumate dar nu accept mai putin de 2. Este cineva interestat? sau macar spuneti-mi daca e "acomodat" acest pret, daca am vreo sansa sa-l vand.

Răspuns Câştigător
| WH a răspuns:

E chiar bun pretul care vrei sa-l dai. personal nu sunt interesat, dar ca pret e foate bun. Nici nu se merita sa scazi mai mult de 2 jumate.

1 răspuns:
| StefaniaM a răspuns:

Nu-s interesată, dar e bun pretulwinking