| AlexMAV a întrebat:

Cu ce pret sa imi vand telefonul?
Este un Samsung S5260 Star II. Arata destul de bine.
Add boss.aleksy@yahoo.com sa vedeti pozele si sa imi spuneti un pret.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe Okazii.ro, Merccador.ro, Tocmai.ro, si informeaza-te cu privire asupra preturilor potrivite pentru vanzarea acestui model de telefon, apoi stabileste un pret.

4 răspunsuri:
| 123junior a răspuns:

Cam 250 ron. Funda

| luckkky a răspuns (pentru 123junior):

Daaaa il da cu 3 laughing sa zica sar'mana daca ia 2 mil pe el, asta daca arata binisor....nu mai aruncati cu preturi aiurea pentru ca la ora actuala este oferta destul de mare de telefoane, cine crezi tu ca ar da 250 pe un star 2 cand la banii astia si-ar lua ceva mult mai bun, cu sistem de operare android sa bb os.

| KiLlErU21414346 a răspuns:

180 lei daca vrei sal vinzi si sa se merite

| Limitless007 a răspuns:

In zilele de azi nu cauta foarte multa lume telefoane fara sistem de operare android sau ios sau mai stiu eu ce. Iti recomand sa il pui pe okazii.ro si pe mercador.ro cu 150 lei. Funda?