| împreunăfacembine a întrebat:

Ce telefon îmi recomandați sa îmi cumpăr pana in 1.000 lei?

As opta pentru Huawei Mate 20 Lite?

Ce părere aveți? Aștept sugestiile voastre!

E mai bun Huawei Mate 20 Lite la camera decât Samsung S6 Edge?

Vreau un telefon care sa facă poze frumoase si clare.

Aștept recomandări!

3 răspunsuri:
| andyarx a răspuns:

Mergi cu toata increterea pe mate, fara dubii. Tehnologia camerelor pe s6 edge e veche rau, pana si procesarea "psihica" la mate 20 lite e mai buna. Iti spun din experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Huawei P Smart 2019, cumpărat încă din luna februarie când costa 1000 lei. Acum cu puțin noroc îl găsești și sub 900 lei. Momentan 900 lei costă pe eMAG. E ok la banii ceruți, face poze faine, nu se blochează.

| Bizon95 a răspuns:

Eu nu as lua Huawei... EVERRRRRR
sunt pe cale sa ramana fara Android, Trumpy si gasca vor sa le-o traga
https://www.xda-developers.com/google-revoke-huawei-android-ban-blacklist/