| Anoniiim711 a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine? cum as putea sa imi pun mesaje nelimitate in Orange gratuite? big grin dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca ai intre 14 şi 26 de ani si vrei sa te inscrii in Orange Young, apeleaza gratuit *100#, ramura Orange Young si introdu codul numeric personal.
Dupa inscriere, iti poti configura o oferta cu ajutorul configuratorului de optiuni de pe www.nelimiteaza-te.ro si vei putea sa activezi optiunea care iti va oferi mesaje scrise nelimitate in retea.
O zi buna,
Orange Helpers

1 răspuns:
| Codeine a răspuns:

Orange Young cu mesaje nelimitate. trebuie sa ai intre 14-26 de ani