| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa instalezi snachat pe tableta daca nu este aplicatie compatibilă?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Descarca-l si instaleaza-l de aici.
Nu uita sa dezactivezi in setari, security "unknown sources' pentru al putea instala.
Descarci de aici:
http://www.apkmirror.com/......-download/
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A-l*

| Aaalin a răspuns:

Te poti duce pe net cauti Aptoide il descarci =stiu ca unii zic ca viruseaza dar ai incredere ca nu e asa il am de 1 an si la cate aplicatii am instalat n-am nici o problema= in aplicatie cauti snapchat dai download si s-ar putea sa apara chestia aia cu surse necunoscute pai te duci in setari la surse necunoscut si activezi in fine dai acolo accept sunt de acord install ai boom gata! Sper ca ti-am fost de ajutor. Daca da vreau o funda laughing