| Kaliiii a întrebat:

Daca sun de pe abonament pe fix si am minute nationale o sa fac cost suplimentar? Dau funda.

3 răspunsuri:
| nice67 a răspuns:

Nu desigur. happy Iti ea din min nationale, va fi contra cost daca depasesti, iar daca ai min in romtelecom iti va lua din ele.

| stlucian a răspuns:

Daca le depasesti da.Dar asta depinde de contractul incheiat cu privire la costul suplimentar. Daca el nu este inclus la terminarea minutelor convorbirea se poate intrerupe sad.
De obicei acest lucru nu e bifat in contract tocmai pentru A FACE COST SUPLIMENTAR big grin
Asa ca ai grija unde vorbesti si pe ce(retea/fix/mobil) pentru ca tarifele difera uneori foarte mult.
thumbs up

| figure a răspuns:

Minute nationale = minute in orice retea nationala (fixa sau mobila).