| beedboyy a întrebat:

Buna TPU detin un BlackBerry curve 8520 si am o problema daca scot bateria si o reintroduc dureaza aproape 10 minute sa de deschida dc? ce ar trebui sa fac? asa este el? P.S asa a mers de la inceput!,si inca ceva imi tot da erori ceva de genul cu unkown aplication si ceva de la facebook sau la ce imi da eroarea,si dupa apare acel cesulet micut pe mijlocul ecranului si se blocheaza asa si trebuie sa scot bateria sa isi revina, ati patit si voi ati rezolvat pot face ceva?

1 răspuns:
| Aide a răspuns:

Este ceva normal. Overisoara de-a mea are acelasi telefon si asa se intampla si laea