| Thebestone a întrebat:

Imi puteti spune cum se foloseste casca prin bluetooth caci am primit-o gratuit cu telefonul dar cand o caut nu o gaseste si nu stiu cum sa o activez sau sa o fac sa functioneze

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Poate are un buton mic pe ea undeva sau pe verso care posibil sa trebuiasca tinut apasat cateva secunde! in mod normal, ar trebui sa aiba un led care sa arate ca functioneaza! cauta acel buton de pornire pe ea! citescte cartea tehnica a ei, daca nu merge, posibil sa fie defecta! du-te inapoi la acel magazin si cere inlocuirea ei! bafta!