| adibl a întrebat:

Buna TPU imi spune cineva niste aplicati si jocuri faine pe iphone 4s/4? dau funda happy!

Răspuns Câştigător
| Ingriduuu a răspuns:

Ca jocuri: Candy Crush
Temple run 1/2
Fifa 14
Granny Smith
Backgammon (Table)
Dumb ways to die
Hardest game ever 2
Happy jump
EDGE extended
Subway Surfers
Ca aplicatii: RoDex
Shazam
Google
Google Maps(cele de la Apple nu prea sunt bune)
Whats app
Itube(toata muzica pe care o vrei, gratis, si nici nu trebuie sa o descarci)
Ask.fm
Skype
Find my IPhone
Facebook
twitter
Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| Mox112 a răspuns:

Temple run2
Subway surfers
Jetpack joyride
Lep's world 3
POU
Real Racing 2
Asphalt6/7/8(toate sunt tari)

Ca aplicatii:
roDex
FlashLight
Facebook
Skype
What's up

| popaalex1234 a răspuns:

Pai poti incerca Batman,blur,san andreas,vice city, Lego lord of the rings, call of duty strike team, terraria, riptide gp2(dar e scurt), sprinkle, where is my water, lego Batman

| adibl explică (pentru Ingriduuu):

La Itube poti sa si descarci muzica? si trebuie net ca sa poti asculta muzica?

| Ingriduuu a răspuns (pentru adibl):

Nu, nu poti s-o descarci...
Cand asculti pentru prima oara o melodie trebuie sa ai inetrnet, dar dupa, aplicatio memoreaza melodia si o poti asculta oriunde, cu sau fara internet.