| Alex1929386543 a întrebat:

Buna TPU,
Ma cam bate gandul sa-mi cumpar un nou telefon si m-am gandit la un Samsung A71. Daca detineti, cum este? Merita?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Excelent, ia-l!

| ReZiSTorr a răspuns:

Eu il am de 1 an de zile aproximativ si deja a inceput sa nu mai tina bateria si se incalzeste foarte tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ReZiSTorr):

Ce naibii man tu numai ghinioane ai la telefoanele Samsung din seria Arolling on the floor odată mi ai zis ca ai avut a51 și se încălzea acum a71 laughing ori ai boala pe astea din seria A ori ești "super norocos "

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scumpe si proaste, i ati altceva un Motorola sau xiaomi.

| DascaluIoan a răspuns:

Da, poți să îți iei...o singură chestie: de când cu pandemia, plătești mai mult pentru mai puțin: cu banii de acum îți puteai lua un telefon mult mai capabil acum un an și jumătate.
Poți să îți iei telefonul dar mie mi se face scârbă de toate companiile astea care profită. Nu le-aș da nici un leu.