| Peter28 a întrebat:

Mi-am pus odata o parola (nu mai stiu la ce) pe un Samsung Star 3. Iar acum imi trebuie parola si nu stiu care e. Se poate reseta intr-un fel parola, chiar daca nu o stiu?

2 răspunsuri:
| Lexiiii a răspuns:

Mi-s-a intamplat si mie. Eu am mers la Orange si mi-la decodat. In fine am dat 20 de lei parca. Si mi-la rezolvat. Asta e daca iti uiti parola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice parola pusa pe un telefon, se sterge numai la firma de telefonie sau service. Dar costa.