| Anonimceshtiitu a întrebat:

Primul lucru ce vreau sa va intreb este: am de 2 luni un Samsung galaxy s9 si vreau sa imi iau o husa originala alcantara, am gasit cu 140 de lei pe eMAG ( https://www.emag.ro/......D33P09BBM/ )
Este buna sau nu? Ar rezista la niste cazaturi usoare, pentru ca nu l-am scapat deloc pana acum.
Al doilea lucru este: telefonul meu are in partea ecranului jos, intre sticla si aluminiul acela negru ca si cum ar fi mizerie, gen praf sau ceva. Am incercat sa dau cu un ac da zici ca are sticla deasupra, dar tot s-a pus praf. Am dat cu servetel umed (stiu ca nu e bine dar am incercat oricum) si s-a umezit un pic praful, dar tot a ramas.
Cum as putea scoate praful? Este enervant pentru ca are o culoare mai deschisa si telefonul e negru

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

1. Oricare din husele de genul http://bit.ly/2XiWBC1 ar fi bune, doar sa stabilesti tu ce idee vrei : "Carcasa, flip, bumper etc.".
2. Vezi ca ai reducere azi, e 99 ron (daca era 140 atunci).
3. Lasa o poza sa vedem cat de "grav" e sa-ti recomandam cate ceva potrivit situatiei tale.