| ayd33y a întrebat:

Stie cineva daca eu mi-am dezactivat contul de whatsapp de 2 luni si ceva se pot recupera conversatiile? Si daca da cum?
Funda

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Nu iti mai poti recupera convorbirile, imi pare rau!
Cand instalezi iarasi wapp va fi ca la prima instalare!

3 răspunsuri:
| AndreuCom a răspuns:

Aa. E usor. Instalezi whatsapp-ul si cand intri iti arata sa pui nr de telefon. Pui numarul si apoi iti arata ceva gen " Doriti sa se recupereze datele " si tu dai da. Si gata! :*

| Radu284 a răspuns:

Le mai ai pe telefon? Daca nu, e imposibil, ele nu sunt stocate central.

| bombonicadoolceeu a răspuns:

Iti instalezi aplicatia si vezi daca iti apar raspunsurile. Mie mi.au aparut pentru ca aveam datele de la aplicatie in telefon, daca ti.ai schimbat telefonul sau daca ai sters fisierul cu datele nu le mai recuperezi