| CatalinOrzan a întrebat:

sunt pe cale sa imi cumpar un telefon pana in maxim 700 lei. Pe care dintre acestea sa il aleg: http://www.cel.ro/compara-produse.php?id1=157864&id2=&id 3=&id4=162655&? Sau spuneti-mi daca stiti vreun telefon mai bun (obligatoriu peste 500m RAM si procesor quadcore). Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Bewaree a răspuns:

Stiu eu unu poti merge la flanco si iti poti alege un Allview sau la cosmote un cosmote explore foarte bune amandoua telefoane si la un pret foarte accesibil 450-500 ron