| Norbert97 a întrebat:

Vreau sa comand de pe MediaGalaxy Timisoara un Samsung galaxy s4 este reducere si de aia. Problema mea este ca nu vreau sa imi fie livrata mie marfa acasa la mine pentru ca eu nu sunt acasa mereu sunt plecat si cand vreau sa completez formularul de comanda imi da asa fel incat vrea sa imi livreze la mine acasa. Am citit regulile site-ului si scre CLAR ca pot rezerva si ridica din magazin dar nu merge nu am acea optiune stie cineva cum pot face in asa fel incat sa o comand si sa merg eu dupa el? Ma gandeam la adresa unde trebuie scrisa sa nu imi aduca la mine acasa ci scriu adresa unde se afla MediaGalaxy si la comentariu scriu Doresc sa ridic produsul din magazin... FUNDA VA ROG!

Răspuns Câştigător
| Olaru_Amalia_1984 a răspuns:

Salut, Alexandru 1970,
Pentru a beneficia de ridicarea unui produs din cadrul unui magazin, in urma unei comenzi online, aceasta trebuie achitata online cu cardul, iar la adresa de livrare completezi cu adresa magazinului de unde doresti sa o ridici ulterior.
Cei din magazin te contacteaza in momentul in care produsul ajunge.
O alta varianta, ar fi aceea de a plasa comanda direct in cadrul magazinului, pe care o achiti cum doresti.

Media Galaxy,