| ToLoveRu a întrebat:

TPU!

Vreau sa imi formatez cardul MicroSD din telefoon dar imi cere parola. Am telefon LG Cookie Lite T300.

Aveti idee care este parola? Daca nu, cum pot formata cardul din PC?

Multumesc multhappy

1 răspuns:
| RoFilmeOnline a răspuns:

Conecteaza telefonul la PC cu cablu de date. in my computer trebuie sa iti apara cardul, dai click dreapta pe el (removable disk) selectezi format, quick format si ok. astepti pana apare mesaju de finalizare. Daca nu ai cablu de date poti sa folosesti un adaptor pentru card si pasii sunt aceeasi. Sper sa te ajute