| Iulichan a întrebat:

Vreau sa imi iau Samsung Galazy fame. Ste cineva cat de bun este, ce poate sa faca sau daca merita?

Răspuns Câştigător
| Simcea_Gabi_1992 a răspuns:

Esste bun are procesor bun, memorie interna destula, camera medie cu atuto focus de 5 mp, bateria este cat la un galaxy s2 deci te tine cam 24 de ore daca umblii pe el singuru defect este ca are numai 256.000 de culori fata de alte telefoane la acelasi pret de exemplu galaxy s care are 16.000.000 culori deci o sa se vada destul de prost.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte bun, merita!