| SHHS a întrebat:

Bună TPU.
Vreau să îmi iau un Samsung galaxy S6 Edge Plus, dar e VERIZON.
Este diferit de unul normal?
Sau e vreo diferență?
Ce trebuie să știu despre VERIZON?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| catalinus13 a răspuns:

Ce sa stii simplu frate e o marca americana care este mai slaba decat cel normal si nu merg toate cartelele

| GinoLANETTI a răspuns:

Este codat in Verizon, o companie de telecomunicatii din strainatate, aparuta recent.

| CezaraEM a răspuns:

Buna!
Verizon este o firma de telefonie din USA, asa cum la noi e Vodafone, Orange sau Telekom.
Si nu cred ca merge folosit cu cartele din Romania, trebuie decodat si codat pe Romania!

| SHHS explică:

Este diferit in el procesul decât normalul și poate primi update aici in romamia?