| marian5449 a întrebat:

Vreau sa stiu urgent de ce tot sun cu numar ascuns. fara sa vreau(m-am uitat si nu aveam salvat cu #31# doar sun cu numar ascuns..va rog ajutati-ma urgent! Fundahappy!

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Depinde ce telefon ai, uităte prin opţiuni la telefon şi poţi seta să suni cu număr normal sau cu număr ascuns, nu ştim ce model de telefon ai şi dacă nu te descurci du-te la un centru cosmote/Vodafone/Orange de unde ai tu cartela şi ţi-l fac ei moacă.

Răspuns utilizator avertizat
| Miree a răspuns:

Depinde şi de marca telefonului. De ce nu verifici setările telefonului?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Pe langa raspusurile care ti le-au dat ceilalti useri, daca suni din alta tara in Romania, apelatul va primi cu numar ascuns.De ce nu stiu dar asa se intampla. Daca suni din Romani tot in Romania, in aceeas retea si apelatul primeste numar ascuns, e ceva la setari.