| MaryaBăă a întrebat:

Bună Tpuuu big grin Stie cineva cum se intaleaza pe un iphone 3G Dot Lock Protection Security? Gratuit?

Funiță :*

1 răspuns:
| Mondo a răspuns:

Cauta pe google aplicatia pe care o doresti si o descarci pe pc. Aplicatia trebuie sa aiba (.ipa ) Pentru a fi functionala. Apoi iti instalezi Itools (se poate gasi foarte simplu tot in google ) Conectezi usb la telefon. pornesti itunes apoi itools. In Itools apesi pe rubirca "Aplication" apoi pe "Import" si selectezi fisierul cu programul Dot Lock Protecticon care il gasesti pe Google. Tine minte, pentru a functiona pe Iphone TRebuie sa aiba (.ipa) [Adica la sfarsitul numelui aplicatiei gen caut eu jocu "Morcov" Daca il descarc si e bun trebuie sa aiba o denumire gen "Morcov.ipa".