Cine stie un folder lock sau ceva program de blocat foldere care sa nu expire dar sa fie gratuit fundatongue...PS:si rapid.

4 răspunsuri:
| r3ally a răspuns:

Poti sa iti faci un fisier ascuns (daca ai windows7) si salvezi in el tot ceea ce vrei! Poti foarte simplu sa iti pui parola la el, si mereu cand iesi poti sa il blochezi si v-a ramane ascuns fara sa stie cineva de el! Daca te descurci cu engleza incearca link-ul asta :
http://www.lytebyte.com/......-software/
Nu expira si este gratis
Succes :)

| EUReKa a răspuns:

Folder lock 7

Folder lock 7 imi expiraacrying vreau unu sa nu fie trial gratis si sa tine iar encriptoneclick e prea incet help meetongue funda

| EUReKa a răspuns (pentru Unknown123456):

Hide folder xp