| Nne a întrebat:

Bună tuturor! Am o problemă destul de majoră. Mi-am luat ieri un Nokia Lumia 520. Super-ok telefonul sunt impresionată de el și de ce poate face deocamdată, încă nu am avut timp să-l studiez cum trebuie. Bun! Problema mea apare când vreau să îmi descarc aplicații :-(, îmi spune că trebuie să "configurez pentru familiea mea" și din cauza asta nu mă lasă să descarc nimic nimic pe el. Am intrat pe wp.com, acolo nu înțeleg nimic. am întrebat pe cineva cu acelasi telefon mi-a spus că trebuie să-mi fac alt cont cu data de naștere trecută de 18 ani, mi-am făcut, NIMIC! Are cineva idee cum pot rezolva problema? Dau, funidta. Mulțumesc mult pentru ajutor! kiss

1 răspuns:
| maddoximilian a răspuns:

Da pai problema este ca trebuie sa ii faci upgrade la soft si dupa iti descarca. big grin gasesti in setari nu iti sterge nimic din el doar isi face treaba sa descarce softului lui il instaleaza si dupa e mega ok