| iulia972 a întrebat:

ieri mi-am luat Nokia Lumia 520. ca sa descarc aplicatii imi zice sa configurez optiunea familia mea. trebuie sa imi fac cont ca sa intru si nu merge. cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| mimi279 a răspuns:

În cont trebuie sa pui ca ai mai mult de 18 ani pentru ca sa nu trebuiască configurația familia mea Ps am si eu wp Funda?

| iulia972 explică (pentru mimi279):

Mi-am facut cont si am specificat [este 18 ani si nu merge

2 răspunsuri:
| Ainstain_Andrei_2000 a răspuns:

Pai, iti spun sa faci abonament cum ar veni... eu spun sa lasi asta, deoarece mai bine iesi afara, te plimbi, faci sport