| miriam18 a întrebat:

Buna tuturor. Am o problema foarte mare si am nevoie de ajutorul vostru. Prietenul meu e plecat in belgia. Mi-am luat o cartela de reincarcare pt telekom. Numai ca am auzit ca daca imi activez o extraoptiune nu conteaza care si daca are minute internationale eu nu il pot suna. Dc? Din moment ce eu am minute int pe mobil. Va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| AllEyezOnMe a răspuns:

Normal ca il poti suna din moment ce ai minute pe telefon. Iar daca nu, iti recomanda sa te duci la Telekom sa-ti explice!