| claussss a întrebat:

Am o cartela cosmote cu extraoptiune activa pe ea, am consumat minutele internationale dar optiunea inca e activa, am si 6 euro si vreau sa o incarc sa activez iarasi aceeasi extraoptiune pentru ca eu am nevoie doar de minute internationale sa vorbesc cu mama in Spania, se poate sa bag aceeasi extraoptiune peste cea activa in acest moment?

Răspuns Câştigător
| Dannutzu a răspuns:

Da se poate! da vezi daca ai o extraoptiune on top si bagi acum tot on top oo sati expire in perioada in care iti expira si prima. da daca nu bagi un on top si bagi una normala oo sa mearga!