| Bell10 a întrebat:

Buna tuturor. Cum pot face ca un numar sa nu ma mai sune?
Am telefon Samsung GT-I5500. E urgent va rog. funda

2 răspunsuri:
| OvidiuDrg a răspuns:

...E cu android...deci,daca nu avea android era simplu:intrai in setari>apeluri>toate apeluri>redirectionare apel si puneai acolo.Dar daca are android descarca de pe googleplay: AMC security si intrii in meniul blocare apeluri ( nu sunt sigur daca poti instala de pe android 2.2) dar daca nu merge de pe google play, cauta pe alte site-uri si descarca. Sper ca te-am ajutat!

| mihai69 a răspuns:

La un Samsung Galaxy Young, dacă ții apăsat pe numărul respectiv, în lista de apeluri, apare un meniu contextual ce are și opțiunea de blocare (adaugă la lista de respingere). Poate e și la modelul tău...