| skrillex79 a întrebat:

URGENT! Mi-am cumparat o cartela reincarcabila in Lebara! Am 20 de euro pe ea si vreau sa imi activez o optiune cu net inclus si minute cat mai multe! Cine imi poate spune cum sa activez optiunea? Ofer funda!

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Am gasit ceva, dar nu stiu daca e ceea ce cauti.
Mai jos ai planul tarifar Flexi pentru Europa. La "Plans" ai mai multe oferte din care poti alege. Inclusiv trafic de internet. Trebuie doar sa trimiti optiunea aleasa, prin sms, la numarul 38885.
http://www.lebara.co.uk/flexi#europe

| Victor_Patcas_1994 a răspuns:

FLEXIXL ai 500 min si 1gb internet