| mobistel680 a întrebat:

Vreau sa imi pun Messenger pe telefon deoarece daca vreau sa intru pe mail (am internet) imi da numai primul contact ca sa vorbesc cu el si nu ma pot duce in jos.Deci de unde sa iau Yahoo! Messenger pentru telefon?(daca ajuta cu ceva telefonul e mobistel el680 si da are java)

Răspuns Câştigător
| Darias16 a răspuns:

Pe getjar sunt cele mai bune aplicatii facebook, messenger...etc.

2 răspunsuri:
| Matar_Khaled_1990 a răspuns:

Daca vrei yahoo messenger pe tel trebuie sa ai android sau alte programe dar nu cu java cel mai ieftin e Samsung galaxy y ala e 5 mili eu asa stiu eu am ace si am mess pe tel

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Descarca yahoo messenger pe telefon de pe internet(tel)