| Bertalan_Gavril_1970 a întrebat:

Am pierdut numarul de telefon Orange pre-pay si as vrea sa stiu cum pot sa recuperez acest numar. Mentionez ca stau la 60 km de Oradea.
Multumesc.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti efectua o schimbare de SIM intr-un magazin Orange si iti pot recupera numarul de telefon. Pentru aceasta schimbare trebuie sa ai la tine actul de identitate. De asemenea, daca doresti sa-ti blocam numarul pe motiv de furt, te rugam sa ne spui numarul de telefon, in sectiunea de mesaje private.
O zi buna,
Orange Helper