| Vrancianu_Cristian_1989 a întrebat:

Am un Blackberry Z10 care se incarca doar 54%! Poate sa-mi spuna cineva care ar fi problema?! Bug-ul a aparut dupa ce i-am facut update de soft, am incercat sa formatez card-ul si am dat sa revina la setarile din fabricatie. Nici o solutie!

1 răspuns:
| DavidMihai a răspuns:

Daca chiar ai facut tot ce ai scris, inseamna ca bateria e stricata. Daca mai ai garantie, du-l direct asa si spune-le ca nu se incarca mai mult de 54%. Daca nu ai garantie, cumpara alta baterie si fa-i un test.