| Iony_5207 a întrebat:

Am un telefon BlackBerry 9700 cu toate dosarele salvate pe cardul SD. Din greseala, am selectat unui dosar optiunea "Ascundere fisier". Cand selectez "Afisare fisiere ascunse", mi se afiseaza doar dosarul respectiv, dar este gol. Cum fac sa pot vedea din nou, elementele salvate in dosarul respectiv? Multumesc, dau fundita.

2 răspunsuri:
| xdogcatalin a răspuns:

Conecteaza-l la pc, si vezi acolo tot ce ai ascuns din timpwinking

| Iony_5207 explică (pentru xdogcatalin):

Am reusit sa modific setarile facute din telefon. Multumesc oricum! :*