| iuliadovlecel a întrebat:

Buna ziua, sunt studenta și cursurile le facem online pe Skype, se pare ca unul din colegi face glume proaste și închie apelul pentru toată lumea enervand atât profesorii cât și colegii, se poate afla cine inchide apelul pentru toată lumea?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu stiu, daca pe Skype nu e limitat timpul alocat unei "conferinte". Alte site-uri au asemenea limitari (mai ales la servicii gratuite).
Interesati-va si pe site-ul lor, eventual administratorul grupului sa puna intrebarea pentru administratorii Skype (prin "Contact").

| sierra1 a răspuns:

Propuneți profilor să treceți pe meet sau zoom