| coolgirl97 a întrebat:

HELP! DAU FUNDOI! Sunt in clasa a7a si noi [clasa] am hotarat sa facem farse maine la profesori dar nu stim ce...nu sunt dinaia cu care sa nu glumesti sunt de gasca... Dar va rog sa nu fie glume sduparatoare gen galeata deasupra usii ca nu merita

Mai am alta rugaminte vreau si eu niste farse si pentru colegi ca nah de ce numai profesorii si colegii!

mersi :*

Răspuns Câştigător
| pinkflower a răspuns:

La profesori ati putea ca inainte sa vina la ora voi toti stati cu capul pe banca ca si cum ati fi durmit si profu o sa va intrebe "ce faceti?" sai voi o sa va ridicati toti deodata si o sa ziceti "Pacaleala de 1 aprilie ".

Sau spalati tabla cu sapun si nu o sa mai poata scrie dupa aiahee hee.

Sau cand vine profesorul in clasa voi ziceti ca o zis directiorul ca sa nu faceti ora aia pe care o aveati ca are directorul treaba cu el si nu poate sa faca ora cu voi. Si atunci voi ziceti ca a zis directorul ca sa mearga la el ca sa faca treaba aia de care a zis. Merge, vine inapoi si zice " Nu o zis nimica domn director, voi ce tot vb acolo?" Si atunci normla ca ziceti "pacaleala de 1 aprilie "

La colegi : Poti sa le faci o farsa la toti colegii si nu mai ai treaba.
in pauza le zici ca sa mergeti toti afara in curte (in orice loc) ca acolo o sa va intalniti cu parintii vostri ca dorectorul ia chemat pe toti ca sa le arate ce note rele aveti voi. Si atunci toti ingrijorati erg si cand vad "unde sun t?" si tu le zici "pacaleala de 1 aprilie " laughing. Bafta!

1 răspuns:
| Puiu_3680 a răspuns:

Daca este profesor de chimie ii poti spune ca un copil de clasa a5a a baut o substanta din laborator.Am facut noi anul trecut si a reusit de minunea.