| Alexandra1424 a întrebat:

Buna ziua TPU. Ieri mi am cumparat un Iphone 5, totul a mers bine, crearea unui ID Apple a decurs perfect, mi am descarcat unele aplicatie si la un momentdat cand am vrut sa descarc o aplicatie, mi a cerut parola de la Id Apple ca de-obicei dar aplicatia nu s a mai descarcat si de atunci nu mai pot sa descarc. Nu am nici-o idee ce sa fac

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Trebuie sa intri in contul de Apple ID. Altfel nu poti descarca nimic din AppStore.