| eVokes a întrebat:

Buna ziua tuturor!
Mi-am cumparat zilele astea un Samsung Galaxy Young GT-S6310. Telefonul merge perfect, sunt foarte multumit de el, exista o singura problema. Bag cablul de date, il bag in calculator, il citeste fara probleme, dar nu imi merge sa intru in el sa bag muzica si imagini. Daca stie cineva vreun program sau vreun driver sa pot sa-l instalez in calculator sa pot pune muzica, imagini si videoclipuri pe el, as fi recunoscator. Dau si fundita daca va ajuta cu ceva. Astept niste raspunsuri. Nu neaparat program sau driver, daca stiti si vreo alta modalitate prin care sa pot "pacali" dispozitivul sa il citeasca, astept raspunsuri.

4 răspunsuri:
| SorinELoo7 a răspuns:

Da, ai nevoie de un program special. Se numeste Samsung Kies! Sper ca te-am ajutat. O zi buna!

| eVokes explică:

Ma asteptam la raspunsul asta. Problema e ca nu imi merge sa instalez Samsung kies asta. imi zice ca nu e conectat internetul, desi internetul merge. cineva mi-a spus ca imi trebuie net framework. problema e ca nu imi merge site-ul de la Microsoft. daca ma poate ajuta cineva, lasati-mi un id de messenger si astept un ajutor. am windows xp sp3.

| hp8510p a răspuns:

Daca mergea sa iei kies tot nu il recunostea...trebuie sa iei driverul de pe net pentru tel

| eVokes explică:

Atunci pune un link cu driverul ca eu am cautat si nu gasesc nicaieri.