| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Am luat un SAMSUNG GALAXY FIT, telefonul e super OK doar ca nu mi-l citeste PC-ul.Inainte am avut un Nokia si am avut ceva instalat in PC pentru Nokia si de aceea imi mergea.Cand am conectat pentru prima data cablul de date de la Samsung mi-a aparut sa instalez ceva si am instalat.Am dat restart la PC dar tot nu mi-l citeste. Vreau sa pun muzica imagini jocuri etc si din pacate nu pot! Stiti ce trebuie sa fac? dau funda! Mzwinking

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Eu am Galaxy Mini si am instalat Samsung Kies.Scrie in instructiunile telefonului.L-am inregistrat (telefonul)pe site-ul Samsung.Vezi poate si la tine este acelasi program.