| Elisabeta182 a întrebat:

Bunaaa, am un Nokia 302, si nu pot sa pun muzica din calculator in tel, invers merge, am cablu de date. imi puteti spune de ce si cum pot sa fac sa mearga?

1 răspuns:
| alecx4music a răspuns:

De obicei cand conectezi telefonul la pc te intreaba modul de conectare. acolo trebuie sa selectezi stocare in masa. Daca nu te intreaba cauti prin setari la conectivitate si selectezi de acolo.
O alta metoda ar fi sa descarci Nokia pc suite de pe pagina oficiala Nokia, instalezi programul dar la fel trebuie sa selectezi modul de conectare Nokia pc suite.
Daca ai primit cd la telefon, vezi daca sunt driverele telefonului pe el si instaleazale. Daca nu reusesti imi spui.
Bafta!