| cavalerul11 a întrebat:

Imi puteti spune cu ce program pot sa transfer pe telefon unde pot sa transfer muzica pozele un program cu care sa transfer din calculator in telefon in afara de cablu de data ca la calculatorul nu merge ori nu mai sa mearga

Răspuns Câştigător
| Str3n6arizza a răspuns:

Buna! Eu folosesc Bluetooth Soleil Disk. M-a costat 17 lei, l-am luat de pe la un magazin de telefoane, este un fel de stick de calculator, il bagi in spate, instalezi Cdul si cauti din telefon dispozitive bluetooth. O sa iti gasesti PCul si it transferi fisierewinking

6 răspunsuri:
| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Cumparati bluetooh de la germanos, Orange sau comote happy

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Cumparati bluetooth de la germanos, Orange sau comote happy

| anda_1885 a răspuns:

Unele telefoane ( cum ar fi Samsung) au doua optiuni: PC Studioa si Stocare de masa/date. Ca sa poti transfera din calculator in telefon va trebui sa te duci la : Meniu -> Setari -> Conexiuni PC si aici sa selectezi "Stocare de masa/date".
Si sa stii ca nu numai la Samsung se aplica aceasta optiune, sunt si alte telefoane.
Sper ca te-am ajutat.

| andre2726 a răspuns:

Cu un aparat de bluetooth

| sanden a răspuns:

Nu stiu