| axml34 a întrebat:

BunaTPU.Ce telefon mi-ati recomanda dintre LG G2 si SAMSUNG GALAXY NOTE 3 NEO? motivati raspunsul.

2 răspunsuri:
| MidnightMemoriesMM a răspuns:

Mie imi plac mai mult Galaxy-urile, asa ca ti-as recomanda Samsung Galaxy Note 3 Neo. Are o colega de-a mea si mi-a spus ca e foarte bun, nu se blocheaza, e destul de subtire si avand in vedere ca esti baiat(cred), cred ca ti s-ar potrivi mai bine.

| SüßesHäschen a răspuns:

Recomand Samsung galaxy note 3 neo happy LG-urile sunt slabe... se zgarie usor happy
Fata de note 3 neo isi merita banii si are un desing foarte frumos e si mare are si s pen si multe aplicati happy mie una imi place. o sa-l iau si eu.