| HelperRomania a întrebat:

Bune TPU (dau funda), care dintre aceste 2 telefoane credeti ca trebuie sa mi-l cumpar(mai multe specificatii):Samsung Galaxy Grand Prime sau Samsung Galaxy s3 Neo?

4 răspunsuri:
| G4by97 a răspuns:

Galaxy s3 Neo am si eu si sunt foarte multumit de el funda big grin

| Leatherleader a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy s3 Neo.

| madalinfindrihan a răspuns:

Eu iti zic sigur 100% ca S3 Neo pentru ca Grand Prime 1. e praf 2. Arata Nasol deci iti recomand s3

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 Neo deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......cb5tq1.php

Toate cele bune!