| Abbyy a întrebat:

Cand inlocuiesc un display pe un Samsung Galaxy S4 acesta va avea tot Gorilla Glass? Piesa originala care mi-o promite serviceul chiar este cea originala Samsung? As vrea la schimbarea dispayului sa asist la refacerea lui pentru ca am o cunostiinta care si-a pierdut din piesele originale ale telefonului la un service gsmsad

1 răspuns:
| amzosoft2003 a răspuns:

Daca piesa noua care o inlocuieste pe cea veche este una originala, da. Totusi, in majoritatea service-urilor se folosesc componente echivalente...cu originalul. Depinde de service-ul unde faci inlocuirea.