| Katalin112 a întrebat:

Cand intru in Magazin google play imi spune: Aplicatia Magazin Google Play (procesorul com.android.vending) s-a oprit in mod neasteptat.
Incercati din nou. pana acuma nu mia apartu. am un telefon marca Allview a4all. ce pot sa fac ca sa mearga din nou?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inchide si intra iar in aplicatie.

| Alexx15 a răspuns:

Poti incerca sa-i stergi cash-ul. Intra in setari la manager aplicatii, unde ai toate aplicatiile, si dai pe Google Play. Cauta optiunea sterge depozit.

| Kriss96 a răspuns:

Si eu am patit asa de mai multe ori. Se mai intampla. Isi revine singur in general. A doua zi ma trezeam ca mergea din nou. O singura daca nu am avut rabdare si i-am dezinstalat update-urile pana a ajuns la versiunea din fabrica. De atunci nu am mai avut probleme si update-urile s-au instalat iar.

| 123junior a răspuns:

Asa mai imi apar si mie erori iesi din aplicatie si intra iar in aplicatie si o sat-i mearga Funda.

| Krys1004 a răspuns:

Am descarcat aplicatia 1mobile market de pe net, pe telefon si de acolo am descarcat Google Market. Acolo iti trebuie 20 de monezi, pe care le-am primit gratis, vizionind 2 clipuri, apoi am putut sa si instalez aplicatia (facand update).