| adierk a întrebat:

Am un GT540 si nu imi mai merge Market-ul. Imi spune ca Aplicatia Market(com.android.vending) a fost oprita intr-un mod neasteptat. Mai incercati. Ma ajuta si pe mine cineva va rog?

1 răspuns:
| supermdmario a răspuns:

Reseteaza telefonul la setarile de fabrica,saui daca ai facut vreun back up, reseteaza-l de acolo.o alta varianta este sa cauti ultima versiune de google play, pe internet, o descarci si o muti in telefin, dupa care o instalezi.mult succes.