| anonim_4396 a întrebat:

Când primesc și eu upgrade la 5.0 lolipop pe Samsung galaxy core plus (Sm-g350).
Știe cineva?

1 răspuns:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Nu vreau sa iti distrug sperantele, dar nu toate telefoanele primesc update la software nou, iar in plus multi oameni (inclusiv eu) considera lollipop o versiune mai rea ca si cea predecesoare [printre probleme se numara si unele limitari la accesibilitate impuse (spre exemplu nu mai poti sa iti calibrezi giroscopul din setari) ], dar ca sa cauti update-ul poti sa intri la setari>despre telefon si sa dai actualizare software. Sper ca te-am ajutat, mult noroc.