| Informatix a întrebat:

Care dintre voi aprecieaza telefonul? Oare sunteti obsedati de el? Va creaza dependenta?

Răspuns Câştigător
| DjZen a răspuns:

Il folosesc dar nu sunt dependent de el

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

E doar un mijoc de comunicare, care acum 12 ani de exemplu era un lux, dar acum e ceva absolut util.Pentru mine eun mijloc de comunicare, nu pot zice că mă obsedează sau mă dau în vânt după nu știu ce telefoane inteligente. Dacă vreau să fac poze folosesc aparatul foto, dacă vreau comunicare pe internet portabilă folosesc laptop-ul, etc, deci nu văd la ce ar fi util un telefon cu tot felul de funcții, funcții care de regulă nu au aceeași calitate ca și dispozitivele separate( înțelegi ideea). succes